Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Sigorta Acenteleri
S.S.S.
Haberler
Teklif Al
İnsan Kaynakları
Duyurular
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
- Ürünlerimiz
- İletişim
 Son Haberler
- Hayrullah Levent ile Demir Hayat Röportajı
- Memura Bireysel Emeklilik Müjdesi!
- Prim İadeli Hayat Sigortası Olur mu?
Demir Hayat’tan Bir İlk Daha
HABERLER
Ana SayfaHaberler « geri dön
Demir Hayat’tan Bir İlk Daha 11.12.2010
Nurtopu Sağlık Sigortası
BAŞARI TEMİNATLI TÜP BEBEK SİGORTASI TÜP BEBEK TEMİNATI DEMİR HAYAT GÜVENCESİ ALTINDA

Türkiye’nin ilk tüp bebek tedavisini de kapsayan sağlık sigortası Demir Hayat Sigorta A.Ş. ve Jinemed Hospital işbirliği ile gerçekleşti. Demir Hayat Sigorta A.Ş. ‘ nin sunduğu bu poliçe ile çiftler tüp bebek uygulamasının yanı sıra doğum hizmetlerinden de yararlanabilecekler. Yalnızca Jinemed Hospital’ da geçerli olacak “Nurtopu Sağlık Poliçesi” tüp bebek uygulamaları ile hamilelik ve doğum teminatlarını kapsıyor.

Tüp Bebek Teminatı

Teşhisin kesinleşmesinden ve tüp bebek kararı alınmasından sonra, gebelik kesesi ve kalp atışının duyulması aşaması ile gebeliğin ilk 3 ayı içindeki tüm tetkik ve işlemleri kapsar. Poliçe ile 2, 3 veya 4 denemelik uygulamalar haklar satın alınarak, toplamda 9 seçenekte fiyatlar sunulur.

%50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı
Teşhisin kesinleşmesinden ve tüp bebek kararı alınmasından sonra, hamilelik gerçekleşmiş ise gebeliğin ilk üç aylık dönemi kapsar. Poliçe ile 2, 3 veya 4 denemelik uygulamalar haklar satın alınarak, toplamda 9 seçenekte fiyatlar sunulur.
Eğer tüm denemeler sonucunda gebelik gerçekleşmez ise veya kaza dışında herhangi bir sebep ile ilk üç aylık dönem içinde gebeliğin sona ermesi durumunda Demir Hayat Sigorta A.Ş. , 2 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 1950 USD, 3 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 2225 USD veya 4 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 2475 USD tazminat öder.
Frozen Embryo Transfer (Dondurulmuş Embryo Transfer) imkanı sağlıyor, ve Tüm seçeneklerde %25 peşin, 3 eşit taksit imkanı sunuyoruz.

JİNEMED HOSPİTAL
1988 yılından bu yana 50 bin hastaya hizmet veren Jinemed 17 yıl önce Türkiye’nin ilk özel tüp bebek merkezini kuran Prof. Dr. Teksen Çamlıbel başkanlığında Beşiktaş’ taki Jinemed Hospital’a taşındı. Jinemed Hospital yeni binasında 4000 m 2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve dünya standartlarında bir hastane olarak hizmet veriyor.

 
Sonraki
 
Adres: Tığcılar Mah. Karaosman Sk. Beyaz İş Merkezi No: 17 K: 1 D: 6 Adapazarı / SAKARYA Telefon: 0 264 2719696 Faks: 0 264 2817421 GSM: 0 537 9615353
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Haberler | Duyurular | Teklif Al | İnsan Kaynakları | İletişim © Tüm Hakları Saklıdır